הוצאת ספרים

חדש: הבית החילוני משיק הוצאת ספרים

הבית החילוני – המרכז ההומניסטי לתרבות ולחברה אינו רק מרכז לחשיבה, להרצאות ולפעילויות, אלא גם הוצאת ספרים שבראשה עומדים הסופר, המשורר, המרצה והעורך עמיחי שלו; והמרצה, החוקר ומייסד הבית החילוני, ד”ר שגיא אלבז. הספרים שייצאו לאור יעמידו במרכזם את ההוויה החילונית, הן הישראלית והן הגלובאלית, וינסו לבדוק ולהבין מהם תודעה, זהות וערכים חילוניים וכיצד הם באים לידי ביטוי במרחב האישי והקהילתי.

ההוצאה תפרסם הן ספרי עיון, הן פרוזה והן שירה רק בתחום המקור. הספרים הראשוניים ייצאו לאור כבר במחצית השנייה של 2022. ההחלטה נובעת מתוך אג’נדה כי קיימות מספיק הוצאות המדפיסות ספרים מתורגמים הן בתחום העיון והן בתחום הפרוזה, אך הולכת ופוחתת על מדף הספרים נוכחות של ספרי איכות מקומיים, שיבטאו את הקונפליקטים, האינטראקציות והאתגרים העומדים בפני החילוניות הישראלית ומעגלי הסביבה החילוניים והדתיים שלה במאה ה-21. ספרים שיתעלו מעל לפוליטיקת הזהויות הנוכחית, חשובה ככל שתהיה, ויאתגרו את ליבת הזהות היהודית – המסורתית והדתית.

לפיכך, ההוצאה פונה אליכם, כותבים, סופרים, משוררים וחוקרים – שלחו אלינו כתבי יד שמהדהדים מי יותר ומי פחות את התפיסה שלנו. בנוסף, אנא צרפו תקציר של כתב היד וקורות חיים. כתובת המייל שלנו היא hiloni.books@gmail.com. אנו מבטיחים להשיב על כל הפניות בהקדם האפשרי.

חשוב לציין כי התהליך כולו, כפי שקורה כמעט בכל הוצאות הספרים כיום, ימומן ברובו על ידי הכותב/ת, אך אנו מבטיחים כי בתמורה לכך תקבלו את החבילה הכי מקצועית, אכפתית, עוטפת ושקופה שאתם ראויים לקבל. בנוסף, תזכו לרוח גבית ולפלטפורמות של הבית החילוני עבור הצלחת הספר, הן מסחרית, הן שיווקית והן תודעתית.

דילוג לתוכן